Sig Sauer - MCX Spear 762NATO Semi-Auto 13" SBR - #RSPEAR-762-13B-SBR
Sig Sauer
SKU:
RSPEAR-762-13B-SBR
UPC:
(No reviews yet)
Current Stock:
1
Adding to cart… The item has been added
Sig Sauer - MCX Spear 762NATO 13" SBR - RSPEAR-762-13B-SBR - 798681674015 - Boss Firearms - BossFirearms.com
  • Based on the U.S. Army's Next Generation Squad Weapon (NGSW) Rifle
  • Ambidextrous Bolt Catch/Release
  • Rear and Side Charging Handle
  • 6 Position Push-Button Folding/Collapsing Stock
  • 2 Position Adjustable Gas Valve